Podmienky nákupu

 

 

 

Košík

Prevádzkovateľ internetového obchodu

Intercom Bratislava s. r. o., Pod brehmi 2, 841 03, Bratislava
IČO 35711159, IČ DPH SK2020218772
zapísaná v OR OS Bratislava I odd. s.r.o. vložka č. 14061/B

Potvrdenie a prijatie objednávky:

Prijatie a potvrdenie objednávky Vám bude oznámené automatickým e-mailom. Všetky objednávky odoslané cez túto internetovú stránku sú záväzné. Odoslaním objednávky odberateľ potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito obchodnými podmienkami a súhlasí s nimi.
Objednaním tovaru odberateľ uzatvára kúpnu zmluvu s firmou Intercom Bratislava s. r. o. Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy. Kúpna zmluva nadobudne platnosť v okamihu prevzatia objednaného tovaru odberateľom. Vlastnícke právo prechádza na odberateľa jeho prevzatím pod podmienkou zaplatenia kúpnej ceny.

Dodanie tovaru:

Objednávky doručené do 11:00 hod. doručujeme do 48 hodín, objednávky doručené po 11:00 hod. doručujeme do 72 hodín. Sviatky a dni pracovného pokoja sa do tejto doby nepočítajú.

Poštovné:

Tovar v hodnote nad 150 € bez DPH (180 € s DPH) bude doručený na naše náklady. Pri objednávke v nižšej hodnote Vám bude účtovaný paušálny prepravný poplatok 4 € bez DPH (4,80 € s DPH).

Platba:

Platbu za tovar vykonáte pri preberaní zásielky. Uistite sa, prosím, že ste pri registrácii uviedli telefónne číslo, kde Vás môže kontaktovať kuriér kvôli upresneniu dodávky tovaru.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy, vrátenie tovaru:

V zmysle ustanovenia § 12 zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z. z.) máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Tovar neposielajte naspäť dobierkou! Takto vrátený tovar nebude prijatý. Po prijatí a preverení výrobku Vám budú peniaze za tovar (okrem poštovného) vrátené vopred dohodnutým spôsobom.
Predávajúci si vyhradzuje právo odstúpiť od zmluvy v prípade ak

  • sa objednaný tovar už nevyrába alebo nedováža
  • sa výrazne zmenila cena výrobku
  • sú údaje v registrácii neúplné alebo nesprávne

Všetky práva vyhradené